Destiny 2 Shadowkeep Relase Date ja petmiskoodid

Destiny 2 Shadowkeep lükati edasi 1. oktoobrini. Varem avaldatud 17. septembril teatas arendaja Bungie ajaveebipostituse kaudu, et lükkab laienemise edasi, et nad saaksid selle kallal natuke rohkem töötada. Kuigi see on pettumus, tagab väljalaskekuupäeva teisaldamine ka selle, et Bungie ei pea konkureerima oma suurima konkurendiga Borderlands 3. Kuna mõlemad mängud jagavad sama mängijate baasi, tagab see samm, et mõlema tiitli vahel on piisavalt aega.

See pole veel kõik halvad uudised, kuna Bungie paljastas, et risthoius saabub hiljem sel suvel. Algselt seati see Shadowkeepi kõrval turule, see funktsioon saabub oodatust varem. Kuid pole sõnagi olnud, kas see tähendab, et Destiny 2 liigub Steamis 17. septembril algselt kavandatud viisil või kui see ka viibib.

laius =

Triumfi hetki pikendatakse 17. septembrini, andes mängijatele nende ülesannete täitmiseks veel 3 nädalat. 17. septembril on ka veel üks Raudreklaami nädal, nii et kasutajatel on lisaaega varustuse jahvatamiseks. Arvestades, et erinevate missioonietappide nõuet on kohandatud, peaks see tagama kõigi soomuste hankimise hõlpsama aja.

Ana Sayfa

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*