Destiny 2 Shadowkeep Relase дата і чіт-коди

Destiny 2 Shadowkeep затягнувся до 1 жовтня. Раніше його було випущено 17 вересня, розробник Bungie оголосив за допомогою повідомлення в блозі, що вони затримають це розширення, щоб вони могли працювати над ним трохи більше. Незважаючи на те, що це невтішно, перенесення дати виходу також гарантує, що Bungie не доведеться конкурувати зі своїм найбільшим конкурентом, Borderlands 3. Враховуючи, що обидві ігри грають однакову базу гравців, цей хід забезпечить достатньо часу між обома назвами.

Це не всі погані новини, оскільки Бангі виявив, що перехресне збереження надійде пізніше цього літа. Спочатку встановлений для запуску разом із Shadowkeep, ця функція з’явиться раніше, ніж очікувалося. Однак жодного слова не було, якщо це означає, що Destiny 2 переїде до Steam 17 вересня, як було спочатку заплановано, або якщо це також затримається.

width =

Моменти триумфу будуть продовжені до 17 вересня, даючи гравцям додаткові 3 тижні, щоб виконати ці квести. 17 вересня відбудеться ще тиждень залізного прапора, тому користувачі матимуть додатковий час для подрібнення передач. Зважаючи на те, що вимоги до виконання різних етапів місії були скориговані, це повинно забезпечити більш простий час отримання всієї броні.

Ana Sayfa

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*