Bid Wars – Depo Müzayedesi – Ayrıntılı Rehber

Bid Wars, depo savaşları tarzı ihale konseptine dayanan eğlenceli bir oyundur.  Depolama dolaplarından eşya al satarak para kazanacak, kazandığın para ile kendi dükkanını oluşturup kendi imparatorluğunu inşa edeceksin.

Oyunda kullanmanız için bir kaç ipucu ve kendi fikirlerimi sizlerle paylaşacağım bu yazıda, oyun içinde aldığınız ürünü al-sat fiyatlarıyla buraya yazarak destek olabilirsiniz.

Ücretsiz Altın Al

Eğer zamanınız varsa (ve mobil bağlantı kullanmıyorsanız) oyunda ücretsiz altın kazanmak için oyundaki videoları kesinlikle izleyin. Reklam izlemek bana göre değil diyorsanız altınları gerçek paraylada alabilirsiniz.  Reklamlardan elde edilen altın oyun parasıyla takas edilebiliyor.

 

 

Görevleri Kontrol Edin

Harita ekranının sol alt köşesindeki cep telefonu simgesine dokunarak görevlerin tamamlanmasını sağlayın. Bunlar size altın, nakit ve tecrübe kazandıracak ve genellikle eşya satmak kolay olacaktır.

 

 

En Etkili Teklif

Teklifinizi vermenin en iyi zamanı, açık artırmanın “İki kez gitme” demesidir. Bu, malların neredeyse en yüksek teklif verene satıldığını ve npc tekliflerinin yapılmaması gerektiğine işaret ediyor.
Erken teklif verme işlemi sizi kolayca bir teklif verme yoluna yönlendirebilir ve sonuçta ulaşılan fiyatı artırabilirsiniz. Genel olarak, npc’ler bir kazanç elde edecek ve bir zarar vermeden önce duracaklardır.

 

 

Envanterinizi yükseltin

Mağazanızın yanındaki bu binayı, açık artırmadan sonra eşyalarınızı saklamak için kullanıyoruz. Depolama alanını artırmak için yükseltdiğinizde. Daha fazla eşyayı satışa çıkartırsınız ve alan açısından sıkntı yaşamazsınız.

 

 

Diğer Yükseltmeler

Mağazanızın kilidini açmak için mağazanın kilidini ve daha fazla rafı yükseltmeye ve yükselterek seviye atlatmaya devam edin.

 

 

Kiralık Evler

Uygun olduğunda (10. seviyede), zaman içinde size para kazandıracak kiralık mülklere yatırım yapın ve satın alma işlemi bittiğinde paranın gelmesini sağlayın.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*